PANTEON / NEWSY / [NEWS] Agony – Nowe Materiały z Polskiej Gry Grozy

[NEWS] Agony – Nowe Materiały z Polskiej Gry Grozy

Bądźcie pełni nadziei, Wy, którzy grać lubicie. Polskie studio Madmind, z każdym miesiącem zdradza coraz więcej materiałów z przygotowywanej na ten rok „symulacji piekła”. Gra nosi tytuł Agony i pewnie większość fanów elektronicznej ekstremy już zarejestrowała jej zbliżającą się premierę w swym mentalnym kalendarzu.
Brutalna, obsceniczna, ale także pełna wyobraźni wizja piekła i jego rodzimych mieszkańców spodobała się graczom na tyle, że z sukcesem wsparli projekt na platformie Kickstarter. Dziś do sieci trafiły kolejne filmy promocyjne, dobitnie pokazujące, że twórcy nie spoczywają na laurach. Ci z nas, którzy lubią przyprawić sobie życie solidną porcją mroku mogą chyba być zadowoleni:

UWAGA MATERIAŁY DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH

AUTOR RWilczur

Alkohol i tytoń spływa po mnie gładko, ale komiks ściska za gardło tym mocniej, im dłużej od niego stronię. A konsekwencje zażywania wspomnianego cholerstwa są straszne, okulary na długim nosie oraz siwiejąca w zastraszającym tempie broda. Jak żyć, powiedzcie sami? Otóż jest z sytuacji pewne - całkiem przyjemne - wyjście. Ukojenie daje klepnięcie na wygodnym leżaku i zamoczenie jednej kończyny w wartkiej rzeczce polskiego fandomu komiksowego.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] Toń

Toń to już trzeci tytuł z wydawanej pod szyldem DC linii Hill House Comics, który …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *