PANTEON / NEWSY / [NEWS] Prehistoryczni Avengers w Marvel Legacy

[NEWS] Prehistoryczni Avengers w Marvel Legacy

We wrześniu Marvel startuje z nowym, dużym cyklem komiksowym zatytułowanym Marvel Legacy.  Zgodnie z (dość typowymi) obietnicami wydawcy, ma on poruszyć niebo i ziemię uniwersum, wpłynąć na życie wszystkich bohaterów w 53 zaplanowanych seriach. Twórcami głównego tytułu, spajającego wątki eventu jest duet Jason Aaron i Esad Ribic. Na kartach komiksu mają się pojawić  prehistoryczne wersje niektórych popularnych postaci. Wędrować z mamutami będą między innymi Odyn, Black Panther, Iron Fist, Ghost Rider, Starbrand, Phoenix i Agamotto. Pierwszy zeszyt liczy aż 64 strony. Poniżej zobaczyć możecie udostępnione  przez wydawcę grafiki promocyjne „Kim są Avengers sprzed miliona lat?” (kliknijcie by powiększyć):

Udostępniono także szkice Ribica z pierwszego numeru Legacy. Na ostatnim z nich, nad martwym mamutem pochyla się postać z płonącą głową:

Źródło: marvel.com

AUTOR RWilczur

Alkohol i tytoń spływa po mnie gładko, ale komiks ściska za gardło tym mocniej, im dłużej od niego stronię. A konsekwencje zażywania wspomnianego cholerstwa są straszne, okulary na długim nosie oraz siwiejąca w zastraszającym tempie broda. Jak żyć, powiedzcie sami? Otóż jest z sytuacji pewne - całkiem przyjemne - wyjście. Ukojenie daje klepnięcie na wygodnym leżaku i zamoczenie jednej kończyny w wartkiej rzeczce polskiego fandomu komiksowego.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] Przeklęty tom 1: Przed powodzią

Skrzyżowanie scenariopisarskich zdolności Jasona Aarona z charakterystyczną, brudną kreską R.M. Guery zaowocowało niegdyś niezwykle cenionym …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *