PANTEON / NEWSY / [NEWS] „Live Spectacle Naruto” – zdjęcia głównych bohaterów.

[NEWS] „Live Spectacle Naruto” – zdjęcia głównych bohaterów.

Nowe przedstawienie na podstawie mangi Naruto z udziałem aktorów nadchodzi!

Przez lata powstało mnóstwo produkcji opartych o mangę Masashiego Kishimoto, a końca tego fenomenu dalej nie widać. Nie tak dawno temu ogłoszono, że musical o Naruto rusza w już trzecie tournée po Japonii. Nowa wersja musicalu będzie miała podtytuł Live Spectacle Naruto: The Akatsuki Investigation (Śledztwo Akatsuki) i będzie obejmować tomy od dwudziestego siódmego.

Teraz fani mogą zobaczyć czego konkretnie powinni się spodziewać po tym przedstawieniu, ponieważ zostały opublikowane pierwsze zdjęcia Naruto, Sasuke i Itachiego. Od razu widać, że postacie będą bardzo podobne do swoich animowanych odpowiedników. W rolę Naruto wcieli się Kōdai Matsuoka, Sasuke Uchiha zagra Ryūji Satō, a Itachi zostanie powołany do życia przez Shinjiego Rachi. Musical będzie można zobaczyć w Tokio od 19 maja do 4 czerwca, w Osace w dniach 16 – 22 czerwca, a potem, w lipcu, wróci do Tokio i będzie wystawiany do 6 sierpnia.

Źródło: ComicBook

AUTOR Martyna

Bardziej filmy niż seriale (aczkolwiek bardzo lubię "Doctor Who" i "Supernatural"). Bardziej Marvel niż DC (aczkolwiek "Young Justice" przyjemnie się oglądało). A Błażej zawsze denerwuje tak samo :P

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] Wrażenia z Pierwszych Odcinków „Boruto”

Manga Naruto, opowiadająca o ojcu Boruto, którego losy będę poniżej omawiać zadebiutowała w 1999 roku. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *