PANTEON / NEWSY / [NEWS] Guardians of the Galaxy Inferno

[NEWS] Guardians of the Galaxy Inferno

Można wiele niepochlebnych rzeczy powiedzieć o Davidzie Hasselhoffie, od problemów z alkoholem poczynając, a na dyskusyjnym przebiegu kariery kończąc, ale… facet ma do siebie dystans! Jak tu nie lubić człowieka potrafiącego w tak luźny i sympatyczny sposób żartować z własnej, medialnej persony. Kolorowa, przebrzmiała już gwiazda VHSów pasowała jak ulał do przerysowanej ekipy Strażników Galaktyki. Twórcy filmu jak widać rozumieją to doskonale.

James Gunn, reżyser Guardiansów, ogłosił w mediach społecznościowych, że piosenka disco, którą napisał z Tylerem Batesem zostanie podczas premiery edycji „domowej” udostępniona w formie teledysku. Przed mikrofonem oczywiście Hasselhoff, który muzyką (z różnym skutkiem) parał się już od dawna. Została nawet przygotowana grafika promująca to zacne widowisko, aktora otaczają na niej przebrani członkowie obsady filmu. Tytuł utworu brzmi Guardians Inferno, znamy go z napisów końcowych wersji kinowej. Film trafi na krążki DVD, Blu-Ray 4K UlraHD 22 sierpnia, a w dystrybucji cyfrowej znajdzie się już od 8.08.

Guardians of the Galaxy Inferno

Źródło: James Gunn

AUTOR RWilczur

Alkohol i tytoń spływa po mnie gładko, ale komiks ściska za gardło tym mocniej, im dłużej od niego stronię. A konsekwencje zażywania wspomnianego cholerstwa są straszne, okulary na długim nosie oraz siwiejąca w zastraszającym tempie broda. Jak żyć, powiedzcie sami? Otóż jest z sytuacji pewne - całkiem przyjemne - wyjście. Ukojenie daje klepnięcie na wygodnym leżaku i zamoczenie jednej kończyny w wartkiej rzeczce polskiego fandomu komiksowego.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] Avengers: Wojna bez Granic

Dziesięć lat i osiemnaście filmów. Najnowszy, dziewiętnasty, podnosi stawkę trzeciej fazy Kinowego Uniwersum Marvela do kosmicznych wymiarów. …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *