PANTEON / KONKURSY / [KONKURS] Święta 2017 – WYNIKI KONKURSU

[KONKURS] Święta 2017 – WYNIKI KONKURSU

!!WYNIKI KONKURSU!!

Po bardzo burzliwej kłótni, wrzasku, rzucaniu klawiaturami i podduszaniu mysimi ogonami, w końcu doszliśmy do porozumienia w sprawie wyników konkursu. 😛

Tomasz Dąbrowski i Damian Pawlikowski zebrali tą samą ilość redakcyjnych głosów. Ponieważ Damian wcześniej zamieścił odpowiedź, zgodnie z opisanymi poniżej zasadami, to on wybierze jeden z zestawów. Drugi oczywiście przypadnie Tomaszowi. Nagroda pocieszenia powędruje natomiast do Tomasza Fudali. Gratulujemy serdecznie. Prześlijcie proszę dane do wysyłki, możecie to zrobić w prywatnej wiadomości na FB, lub wysłać na adres [email protected].


 Kochani! Przyjaciele, znajomi, czytelnicy Panteonu. Dzięki serdeczne za kolejne, wspólne święta i kolejny (!) fantastyczny rok. Jak wszyscy dobrze wiecie, niekomercyjne inicjatywy Internetowe mają różną żywotność, ale dzięki Wam my cały czas mocno trzymamy się na wartkiej fali popkultury. Głębokie ukłony, krzepkie uściski i obcałowane poliki.

Oby rok 2018 był dla naszego ukochanego segmentu rozrywki złotym okresem, komiksowe filmy sprostały najsurowszym oczekiwaniom, a uwielbiane przez Was seriale skakały w słupkach jakości. Polski rynek rozwijał się nadal w geometrycznym tempie i zalewał półki księgarni kaskadami nowych tytułów. Niech Disney spasuje trochę z dowcipem, a Warner wreszcie pokaże klasę. 😛

Oczywiście, jak co roku mamy dla Was kilka świątecznych upominków, które rozdamy w ramach konkursu! Zadanie jest niby proste, ale wymaga zastanowienia:


Opiszcie, którego z superherosów zaprosilibyście do swego wigilijnego stołu. Odpowiedź oczywiście krótko (i dowcipnie) uzasadnijcie.


Dla dwójki zwycięzców mamy konkurencyjne zestawy, jeden ze stajni Marvela, 2gi DC. Trzeci z najciekawszych postów nagrodzimy zeszytówką Marvela. Autor/autorka pierwszego ze zwycięskich postów wybierze jeden z pakietów:

Nastoletni Tytani Tom 1: Damian wie lepiej + Kubek Panteonu ozdobiony superbohaterską grafiką polskiego artysty Filipa Myszkowskiego + garść pinów z bohaterskimi wzorami.

Hawkeye Tom 1: Moje życie to walka + Kubek Panteonu ozdobiony superbohaterską grafiką Filipa Myszkowskiego + garść pinów z bohaterskimi wzorami. 

Jako nagrodę pocieszenia mamy oryginalny, amerykański zeszyt The Unworthy Thor #1 + garść pinów z bohaterskimi wzorami. 

Konkurs trwa od dzisiaj, do północy 2 stycznia 2018. Odpowiedzi możecie udzielać pod postem na Facebooku lub tutaj, w komentarzach na stronie. Najciekawsze z nich w głosowaniu wybierze redakcja Panteonu. Powodzenia!

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] Batman Ziemia Jeden tom 3.

Od ponad dekady w mniejszym lub większym stopniu jestem zmuszony narzekać na większość rozwiązań w …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *