PANTEON / IMPREZY / [FOTORELACJA] Whomanikon 2017

[FOTORELACJA] Whomanikon 2017

W dniach 01-02.04 w krakowskiej Artetece odbyła się druga edycja konwentu fanów Doktora Who.  Ponieważ w tym roku spotkanie było rozłożone na dwa dni, a nie jak w poprzednim na jeden, program był bardziej rozbudowany. Organizatorzy wyciągnęli również wnioski z zeszłego roku i zmienili sposób przeprowadzania konkursu cosplay. Chwała im za to! Tym razem odbyła się publiczna prezentacja kostiumów, którą nawet było można obejrzeć live w internecie. Na kanale Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie są filmy z pokazu cosplay oraz kilku paneli. Wszystkie stroje były ciekawe i dopracowane, ale wygrać mogli tylko nieliczni (I miejsce – Madame Vastra, II miejsce Siostra z Plenitude, III miejsce – Amy Pond z odcinka Dziewczyna, która czekała).

Poza panelami, konkursem cosplay odbyły się również konkursy tematyczne, był mini Game room z grami tematycznymi o Doktorze (i nie tylko).  Można także było się obkupić na stoiskach z gadżetami i oczywiście spotkać pozytywnie zakręconych fanów Doktora!

Zapraszamy do mini galerii poniżej.

 

AUTOR Martyna

Bardziej filmy niż seriale (aczkolwiek bardzo lubię "Doctor Who" i "Supernatural"). Bardziej Marvel niż DC (aczkolwiek "Young Justice" przyjemnie się oglądało). A Błażej zawsze denerwuje tak samo :P

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] Tajna Inwazja

Komiksowy katalog wydawnictwa Egmont nie przestaje się poszerzać. Choć wiele klasyków zdobi już półki czytelników …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *