PANTEON / O STRONIE I REDAKCJI

O STRONIE I REDAKCJI

Panteon powstał z połączenia redakcji kilku mniejszych (i większych) blogów, forów, portali. Interesuje nas przede wszystkim komiks, ze szczególnym wskazaniem na egzotyczne połączenie komiksu (głównie „superbohaterskiego”) i horroru, oraz wszelkich koncepcji się z niego wywodzących. Oprócz recenzji pozycji z polskiego harmonogramu wydawniczego, poczytacie tu na przykład o prozie H.P. Lovecrafta, szeroko pojętym kinie grozy, eventach angażujących bohaterów wielkich, amerykańskich wydawnictw. Naszym celem jest również eksponowanie produkcji z superbohaterami, którzy nie zawsze mają związek z komiksami.

Nie jesteśmy projektem komercyjnym, raczej grupą przyjaciół z sieci, spotykających się kilka razy w roku na licznych, polskich festiwalach. Całym sercem wspieramy rodzimych artystów komiksowych, piszemy recenzje, organizujemy konkursy i konwentowe panele. Staramy się, by osoby najaktywniej współtworzące portal dostawały egzemplarze recenzenckie, miały darmowy wstęp na festiwale w ramach akredytacji prasowych, a także dostęp do redakcyjnego konta Netflix oraz comiXology (i wiele więcej).


DOŁĄCZ DO PANTEONU!

Szukamy osób otwartych na nowe doświadczenia, chętnych do rozwoju w obszarze popkulturowej (a szczególnie komiksowej) publicystyki!

Kogo szukamy?

– Newsmana/Newswoman – jeśli jesteś na bieżąco z nowinkami ze świata komiksu, filmu, seriali i gier i nie zawahasz się o tym napisać, szukamy właśnie Ciebie!

– Youtubera/Youtuberki – jeśli potrafisz montować filmy, które będą oglądać miliony (albo przynajmniej tysiące!), napisz do nas!

– Niezdecydowanych – jeśli wiesz, że chcesz spróbować różnych rzeczy, albo nie wiesz jeszcze czego dokładnie – damy Ci szansę na poznanie każdego aspektu naszej działalności. Pisanie recenzji, newsów, artykułów, scenariuszy filmików, PR i marketing – na pewno coś Ci się spodoba.

Czego wymagamy?

Mamy trzy wymagania – miłość do popkultury, a komiksów i horroru w szczególności, chęć rozwoju w dziedzinie, a także wstępne umiejętności – czy to lekkie pióro, czy umiejętność obsługi programów do obróbki wideo.

Co oferujemy?

Wszyscy działamy wolontaryjnie, dzięki czemu mamy 100% niezależność. Piszemy co chcemy, kiedy chcemy, jak chcemy. To nie znaczy, że nie dostajemy nic w zamian!
Aktywne osoby mogą liczyć na egzemplarze recenzenckie, akredytacje prasowe na największe imprezy w Polsce (a w przyszłości może nawet i poza Polską), dostęp do konta Netflix, a to jedynie część z tego co – z Twoją pomocą – możemy osiągnąć.

Jak to mawiał pewien fikcyjny awanturnik – Sic parvis magna, zrób więc pierwszy krok i pomóż nam się rozwijać.

Możecie zaczepić nas facebooku lub napisać maila na adres [email protected]

Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi portalami. Nie interesują nas małostkowe złośliwości i źle rozumiana „branżowa” konkurencja. Jeśli chciałbyś opublikować u siebie tekst z naszych archiwów, potrzebujesz pomocy przy organizacji lub spopularyzowaniu wydarzeń pisz śmiało.

Adres pocztowy:

Panteon.pl Tomasz Strózik

Skr. poczt. nr 1
33-305 Nowy Sącz
FUP 2
tel. 600 376 316

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *